Ubytování

Pokoje, vybavení chalupy, vytápění:

Jde o kamenný dům, s obytným přízemím a podkrovím. V přízemí se nachází velká ložnice s manželskou postelí, palandou a dětskou postýlkou, prostorný obývací pokoj s TV, kuchyně s jídelním koutem, lednicí, plynovým sporákem, elektrickou troubou, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou, koupelna s WC a sprchovým koutem a předsíň, z které vedou mlynářské schody do podkroví. Tam je situována další velká ložnice, celkem se třemi lůžky, WC a otevřený prostor se sedací soupravou.

Součástí objektu je sklep, kam je možno si například uschovat kola, terasa a kamenný uzavřený dvůr. K chalupě rovněž patří sad a pozemek ohraničený živým plotem.

Objekt je vytápěn pomocí kamen na dřevo, v koupelně lze topit elektrickým infrazářičem. Tuhá paliva jsou k dispozici a jsou zahrnuta v ceně ubytování.

Doprava, parkování:

Nejlépe se k nám dostanete z Českých Budějovic směrem na Kaplici po E55. Z Kaplice směrem na Benešov nad Černou, do obce Líčov. Tady odbočíte z hlavní silnice ( Kaplice – Benešov n. Č) do leva a potom rovnou za nosem až do první osady na cestě – Děkanských Skalin. Hned za cedulí s názvem Skaliny vás čeká rozcestí, kde se dáte doleva z mírného kopečka a asi po 40 m dojedete k nám. Silnice z Líčova je úzká, ale v dobré kondici. U objektu jsou k dispozici minimálně tři parkovací místa.

Stravování:

Stravování je vlastní. Nejbližší restaurace a obchody (Penny, Albert) se nachází v Kaplici vzdálené přibližně 8 km.